Aktualności

5 listopad 2018

Dziękuję ogromnie za zaufanie.
Przede mną 1826 dni w nowej roli. Każdy z nich to praca na lepszy Kołobrzeg. Miasto dumnych mieszkańców. To piękny cel, a jednocześnie ambitne wyzwanie. Nie tracąc czasu, rozpoczęłam od dziś 

2 listopad 2018

Pełna mobilizacja Warszawiaków zdecydowała o wyborze Prezydenta w I turze.
W niedzielę czas na ponowną mobilizację Kołobrzeżan. Rafał gratuluję i dziękuję za wsparcie.

1 listopad 2018

Łączyć, a nie dzielić! To motto nabrało dziś pełnej MOCY. Jest nas tak wielu. Ludzi, którzy wiedzą, że zwycięża drużyna. Że rozwój możliwy jest dzięki otwartości i współpracy. Szanujmy się, słuchajmy, działajmy jako zespół.
Dziękuję za ten niezwykły dzień.

31 październik 2018

Każde imię ma przypisane znaczenie. Anna to ta, która czyta w ludzkich sercach, jak w otwartej księdze. Z Anną Seniuk łączy mnie nie tylko imię. Również wrażliwość i zamiłowanie do teatru.
Anno, dziękuję szczególnie!

30 październik 2018

Poparcie Prezydent Łodzi, Hanny Zdanowskiej niesie za sobą wyjątkowe przesłanie. Łódź w ciągu ostatnich lat przestała być miastem, z którego się wyjeżdża. Łodzianie są obecnie dumnymi gospodarzami miasta. To będzie też kierunek rozwoju Kołobrzegu. To będzie wielkie wyzwanie mojej Prezydentury. Nasz wspólny cel! Cel wszystkich Kołobrzeżan!

28 październik 2018

Dziękuję za liczne przybycie, za dobrą energię, za miłe słowa, za ciekawe pomysły, za zaangażowanie. 
Gabinet Prezydenta Miasta powinien być zawsze otwarty dla jego mieszkańców i ich potrzeb. Deklaruję, że taki właśnie będzie.

27 październik 2018

Moi Drodzy,
od wielu tygodni gościcie mnie w swoich domach, pozwólcie mi w to niedzielne popołudnie ugościć Was.
Zapraszam o 16.00 do Strefy Mieszkańca przy Alei Św. Jana Pawła II 34.
Poznajmy się bliżej:)

27 październik 2018

Będę Prezydentem wszystkich Kołobrzeżan. 
Będę realizować wartościowe pomysły innych komitetów, które nie mają swoich przedstawicieli w Radzie Miasta, a których program poparło blisko dwa tysiące mieszkańców.

26 październik 2018

Kołobrzeska Strefa Mieszkańca ma nowy adres. Od dzisiaj rozmowy o przyszłości naszego miasta będą odbywały się w punkcie informacyjnym przy Alei Św. Jana Pawła II 34, codziennie w godzinach 10.00- 18.00.
Zapraszam serdecznie😊

24 październik 2018

Drodzy Kołobrzeżanie, 4 listopada po raz pierwszy w historii Prezydentem Kołobrzegu może zostać kobieta. Dokonajmy razem tej wielkiej zmiany.

23 październik 2018

Przed nami czas wytężonej pracy. Zaufanie, którym nas obdarzyliście pokazuje, że zaproponowaliśmy Kołobrzeżanom program, który odpowiada na ich codzienne potrzeby, a Kołobrzeska Karta Mieszkańca może stać się faktem. Ważne, abyśmy 4 listopada byli razem. Wszyscy jesteśmy Kołobrzescy.

22 październik 2018

7,5 tysiąca głosów Kołobrzeżan na mojej Karcie! DZIĘKUJĘ za każdy z nich.
Gratuluję każdemu z Kandydatów na Prezydenta Kołobrzegu. Dziękuję Panom za pierwszą turę. Różnią nas poglądy, ale łączy rozmowa o przyszłości naszego miasta.
II tura wyborów to dla mnie czas pracy i walki. Walki o najlepszy Kołobrzeg! Ponad 41 procent poparcia mieszkańców zobowiązuje:)

18 październik 2018

Idźcie na wybory i sprawcie, aby Kołobrzeg był najlepszym miejscem do życia!

17 październik 2018

Serdecznie Wam dziękuję za wszystkie spotkania, rozmowy, ciepłe przyjęcia w Waszych domach, a przede wszystkim za energię, która była tak potrzebna w czasie tej kampanii.
Jak można lepiej podziękować, niż zrobić wszystko by słowo Kołobrzeżanin było synonimem dumy i radości z mieszkania w Najlepszym Miejscu do życia.
Aby tak się stało, potrzebne są dwie karty.
Pierwsza to Karta Mieszkańca. Karta, która spowoduje, że wszyscy poczujemy się w swoim mieście ważni. Karta, dzięki której zaczniemy odczuwać różnicę praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia codziennego począwszy od komunikacji, przez edukację, sport, kulturę czy dostęp do służby zdrowia.
Druga to karta do głosowania. Proszę, abyście 21 października oddali swój głos na karcie Anny Mieczkowskiej i Kołobrzeskich Razem (lista nr 14). To jest nasz czas. Czas mieszkańców!

16 październik 2018

Benefity Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca dla Rodzin:
- kołobrzeskie becikowe,
- opieka żłobkowa i przedszkolna,
- wakacyjna opieka dla dzieci,
- tanie mieszkanie na wynajem z opcją dojścia do własności.
Zamierzam również wprowadzić szereg ułatwień dla osób z niepełnosprawnością:
- wyposażenie placów zabaw dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
- rowery dostosowane do potrzeb Kołobrzeżan poruszających się na wózkach.

15 październik 2018

Najbliższe spotkanie w Strefie Mieszkańca poświęcone będzie szczególnemu tematowi.
Zapraszam we wtorek, 16 października o godz. 16.00.

15 październik 2018

Anna Mieczkowska,
Kandydatka na Prezydenta Kołobrzegu.

13 październik 2018

Benefity Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca w obszarze kultury i sportu:
- preferencyjne stawki dostępu do wydarzeń RCK i MOSiR dla Kołobrzeżan,
- bon rozwojowy – 50zł miesięcznie / 500 zł rocznie dla każdego dziecka,
- stypendia artystyczne dla kołobrzeskiej młodzieży.

11 październik 2018

W piątek o godz.15 zapraszam do Strefy Mieszkańca. O czym będziemy rozmawiać? Dowiecie się z załączonego nagrania. Pozdrawiam, Anna.

11 październik 2018

Kolejne propozycje związane z Kołobrzeską Kartą Mieszkańca, tym razem w obszarze zdrowia:
- badania wad wzroku, słuchu i mowy dla najmłodszych
- badania mammograficzne dla kobiet po 40 roku życia
- zabiegi rehabilitacyjne dla osób po 60 roku życia
- przycisk życia – teleopieka dla seniorów

10 październik 2018

Kołobrzeska Karta Mieszkańca to szereg udogodnień tylko dla Kołobrzeżan.
Zapraszam do zapoznania się z propozycjami w obszarze komunikacji w naszym mieście.

7 październik 2018

Kolejny udany dzień w Strefie Mieszkańca za nami. Wczoraj rozmawialiśmy o szczegółach Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Przedstawiłam propozycje w zakresie rozwiązań komunikacyjnych. Specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe dla Kołobrzeżan, sezonowe busy do strefy uzdrowiskowej oraz zmianę w funkcjonowaniu roweru miejskiego.

29 wrzesień 2018

Dotąd spotykaliśmy się z Kołobrzeżanami głównie odwiedzając ich w domach. Wczoraj uruchomiliśmy dodatkowo centralne miejsce rozmów o propozycjach programowych Kołobrzeskich Razem - Strefę Mieszkańca. Mieszkańcy dopytywali nie tylko o szczegóły naszego programu, ale też o lokalizację punktów wyborczych. Codziennie spotykamy się w Waszych domach oraz jesteśmy dostępni w Strefie Mieszkańca.

28 wrzesień 2018

Zapraszamy wszystkich Kołobrzeżan na otwarcie Strefy Mieszkańca. To nowe miejsca spotkań i rozmów o potrzebach naszego miasta i jego osiedli. W strefie obecni będą kandydaci na radnych ze wszystkich czterech okręgów wyborczych z listy Kołobrzescy Razem, a wśród nich kandydatka na Prezydenta Kołobrzegu - Anna Mieczkowska. Spotkajmy się, żeby porozmawiać.
Najmłodszym Kołobrzeżanom, którzy będą towarzyszyć rodzicom, zapewnimy zajęcie w kąciku malucha.

28 wrzesień 2018

Z całego serca dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszej konwencji programowej Kołobrzescy Razem. Cudowna energia wypełnionej sali i ogrom ciepłych słów są dla mnie motywacją i zobowiązaniem wobec Kołobrzeżan. Dziękuję, że mogliśmy być razem w tej ważnej chwili. Ważnej, bo mowa o naszej przyszłości, przyszłości Kołobrzegu.

25 wrzesień 2018

Drodzy Kołobrzeżanie, spotkajmy się 27 września o godzinie 17.00 w Regionalnym Centrum Kultury, na prezentacji programu Wszyscy Jesteśmy Kołobrzescy. Przedstawię Wam również wszystkich, którzy wraz ze mną będą się ubiegać o Wasze głosy 21 października podczas wyborów samorządowych. Wierzę, że razem sprawimy, że Kołobrzeg stanie się najlepszym miejscem do życia. Zapraszam serdecznie.